سرباز مهدی

درباره من و پایگاه

سلام

ابوطالب خانی هستم مدیر پایگاه فرهنگی مجازی سرباز مهدی.

معرفی خودم

بنده ابوطالب خانی متولد ۱/۱/۱۳۸۳ در شهرستان آران و بیدگل، طلبه و سرباز حجت ابن الحسن(عجل الله تعالی فرجه) پایه پنجم هستم.

در خانواده ای کاملا مذهبی و پاستوریزه زندگی کرده ام و به همین دلیل به سمت معارف اهل بیت(علیهم السلام) میل پیدا کرده ام.

مقداری از دروس مدرسه را در خانه و نزد مادر و پدرم گذرانده و مابقی را در مدرسه یاد گرفته ام و در سال ۱۳۹۵ وارد حوزه علمیه شدم.

علاقه مند به کلام و بحث و جدل های اعتقادی، تاریخ، قرآن و حدیث، و همچنین کامپیوتر هستم.

تاریخچه سایت

از سال ششم ابتدایی در اینترنت شروع بکار کردم و وبلاگ دانش آموزی خودم را ایجاد نمودم و در سال ۱۳۹۵ همزمان با ورود به حوزه، وبلاگ دانش آموزی را تبدیل به وبلاگ علمی و دینی کردم.

تا به حال ۱۲ سرویس اینترنتی(بلاگفا، میهن بلاگ، بلاگ اسکای، پرشین بلاگ، پارسی بلاگ،  لوکس بلاگ، نی نی بلاگ، وبزی، پرتال، بلاگ بیان و وردپرس) را تجربه نموده ام و کار خودم را در تمامی سرویس های مذکور(حتی چند ساعت هم که شده) پیش برده ام و اکنون به صفحه ای که در آن حضور دارید و هزاران صفحه دیگر رسیده ام.

ابتدا وبلاگ سرباز مهدی را با مطالب، احادیث، ویدیو(البته در آپارات فقط)، تصاویر و…، به صورت بسیار ساده اداره می کردم و سپس با اینکه علاقه زیادی به پیشرفت در این حوزه داشتم، به سرویس های مختلفی سر زده و به بلاگ بیان رسیدم.

در واقع مطالب و کار اصلی بنده در بلاگ بیان آغاز شد اما باز با اینکه هدف بنده چیز فراتری بود و قصد داشتم پایگاه اینترنتی بسیار بسیار حرفه ای تری داشته باشم، سایت سرباز مهدی را در تاریخ ۲۸/۵/۱۳۹۹ با CMS قدرتمند وردپرس افتتاح کردم.

ابتدا تمامی مطالب، تصاویر و احادیث را در همین سایت قرار می دادم. اما چون علاقه داشتم تا فضا های متعددی برای موضوعات متعدد ایجاد نمایم، بعد از مدتی در تاریخ ۳۰/۷/۱۳۹۹ سایت تصویر کده را زیر مجموعه همین سایت ایجاد نمودم و تصاویر را در آن سایت بارگزاری نمودم.

سپس سایت سیدئو را در تاریخ ۷/۱۰/۱۳۹۹ با موضوع ویدئو در زیر مجموعه همین سایت افتتاح نمودم تا ویدئو ها نیز در آنجا بارگزاری شود.

بعد از افتتاح این ۳ سایت تصمیم گرفتم مطالب تحقیقاتی را نیز در این سایت قرار ندهم و فضای بخصوصی برای اینکار قرار دهم و این سایت را تنها برای معرفی دیگر سایت ها قرار دهم. به همین خاطر در تاریخ ۱۱/۹/۱۳۹۹ سایت قلم را با موضوع تحقیقات دینی فرهنگی ایجاد نمودم و تمام پست های این سایت را به سایت قلم انتقال دادم و این سایت را تنها برای معرفی و ارتباط دیگر سایت ها قرار دادم.

خیلی دوست داشتم تا پایگاه و کتابخانه مخصوصی در موضوع احادیث اهل بیت(علیهم السلام) داشته باشم. سایت های مختلفی در این رابطه در سطح اینترنت موجود است اما ویژگی که بنده در هیچ سایتی مشاهده ننمودم، موضوع بندی کردن روایات بود.

به همین خاطر در تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۹۹ سایت گلستان احادیث را با موضوع احادیث اهل بیت(علیهم السلام) ایجاد نمودم که البته نام این پایگاه را پدر و استاد بنده انتخاب نمود.

اما بنده هنوز آرام نگرفته ام و آرزوهای بسیاری در سر دارم. قصد دارم سامانه دیگری با نام پُرسینو ویژه پاسخ به شبهات اعتقادی ایجاد نمایم. همچنین سایتی با موضوع پادکست و صوت های دینی، مذهبی و فرهنگی ایجاد خواهم نمود.

خوشحالم که توانستم در طول ۵ ماه، ۵ سایت بسیار مفید را ایجاد نمودم. انشاء الله بتوانم پایگاه اینترنتی گسترده ای در مقابل پایگاه های گمراه کننده و ضد اسلامی قرار داهم. انشاء الله

لیست سرویس های اینترنتی بنده تا به حال:

سایت اصلی و اطلاع رسانی سرباز مهدی: smahdi.info

سایت قلم: ghalam.smahdi.info

سایت گلستان احادیث: ghadith.smahdi.info

سایت تصویر کده: tasverkadeh.smahdi.info

سایت سیدئو: sideo.smahdi.info

کانال ایتا: @smahdi_info

سایت پرسینو: منتظر باشید…

کلام آخر

در راه خودتان مشورت بکنید، به حرف حق و مستدل گوش دهید، اما هیچگاه و هیچگاه نگذارید هیچکسی بدون دلیل مانع شما شود و انگیزه شما را از بین ببرد.

برای شریک شدن در ثواب انتشار معارف اهل بیت(علیهم السلام) می توانید سرویس های ما را به دوستانتان معرفی نمایید.

برایم دعا کنید. در انتهای همین صفحه منتظر نظرات شما هستم.

یا علی مدد.

این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در skype
Skype
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.