اولین بار با 50% تخفیف از ما خرید کن!! کد تخفیف: smahdi313

سامانه پاسخ به شبهات

در سریعترین زمان ممکن، پاسخ سؤالات و شبهات خود را دریافت کنید

با توجه به کمبود سامانه های آنلاین و پیشرفته پاسخ به سؤالات و شبهات دینی، پایگاه فرهنگی مجازی سرباز مهدی، سامانه آنلاین پاسخ به شبهات و سؤالات دینی و اعتقادی را راه اندازی کرده و شما می توانید در سریعترین زمان ممکن، پاسخ سؤالات خود را بیابید.

چطور سؤالات خود را بپرسم؟

برای ارسال شبهه و سؤال خود، ابتدا همانند تصویر زیر به صفحه ثبت نام و ورود به سایت مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید و دکمه ثبت نام را بزنید.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از ثبت نام، به صورت خودکار به پنل کاربری وارد خواهید شد.

در پنل کاربری، همانند تصویر زیر گزینه “ارسال شبهه (پشتیبانی)” را انتخاب نمایید.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از وارد شدن به بخش پشتیبانی و ارسال شبهه، می توانید لیست شبهات و تیکت ها را مشاهده کرده و سؤال جدیدی مطرح کنید.

برای ارسال شبهه، همانند تصویر زیر روی گزینه ارسال تیکت کلیک کنید.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از ورود به قسمت ارسال تیکت جدید، به صفحه ای همانند تصویر زیر وارد خواهید شد.

در قسمت موضوع، عنوان سؤالتان را نوشته و در قسمت انتخاب دپارتمان و بخش، حیطه موضوعی شبهه خود را انتخاب کرده و در قسمت اولویت، اهمیت شبهه خود را انتخاب کرده و در قسمت محتوای پیام شبهه خود را به صورت کامل نوشته و در صورت وجود فایل ضمیمه، فایلتان را ضمیمه کرده و سپس بر روی دکمه ارسال تیکت کلیک کنید.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از کلیک بر روی دکمه ارسال تیکت، در صورتی که همانند تصویر زیر، پیام موفقیت دریافت کردید، شبهه شما برای ما ارسال شده، و انشاء الله تا کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهد شد.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از این پیام در صورتی که دوباره به بخش ارسال شبهه مراجعه کنید، در بخش لیست تیکت ها، همانند تصویر زیر تیکت ارسال شده را مشاهده کرده و در صورتی که پاسخ داده شده باشد، نوار بنفشی در کنار آن نمایش داده خواهد شد.

سامانه پاسخ به شبهات

پس از کلیک دوباره روی شبهه پاسخ داده شده، همانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد، که شبهه شما پاسخ داده شده است.

در صورتی اشکال در زیر همان صفحه شبهه می توانید پیام دوباره ای ارسال کنید.

سامانه پاسخ به شبهات

در صورتی که برای ارسال سؤال مایل به عضویت نیستید، می توانید در دکمه چتِ سمت راست این صفحه و دیگر صفحات سایت با ما در ارتباط باشید.

دیگر حرفی باقی نمی ماند!

اگر شک و شبهه ای در دینتان دارید، باید بپرسید و اکنون زمینه این پرسش بسیار آسان شده است و با هیچ دلیلی نمی توانید نپرسیدنتان را توجیه کنید. وظیفه شما اعتقاد پیدا کردن و وظیفه ما پاسخ دادن به پرسش های شماست! از هر راهی که راحت هستید در این پایگاه می توانید سؤالات خود را بپرسید! از طریق عضویت، از راه ارسال دیدگاه در این صفحه و سایر صفحات سایت، از طریق چت سایت، با استفاده از صفحه تماس با ما، از طریق شماره موبایل و یا ایمیل ما و یا از هر طریقی که راحت تر هستید.

پس دیگر حرفی نیست و سؤالات خود را بپرسید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.